Atviras vakaras!

Šokio improvizacijų  ir performansų vakaras

sama jamPrisiliesk prie ypatingo ir dar nepatirto judesio, muzikos, šokio!
Pradžiai – 30 min performansų ( kontaktinės improvizacijos, ištrauka iš Choreografinės Samadevos spektaklio, keli Gurdžijevo šokiai) – bus į ka pažiūrėti, bus kuo nustebti ir ko ,,įkvėpti”.
O tuomet – laisvi šokiai (su kontaktu ir be, kaip norisi) pagal fortepijono muziką su nuostabiu muzikantu Volframu iš Austrijos!

Tad susitikime gyvenimo judesio vedini į šokį kartu su kitais! 🙂

 

18945301_10213937580020279_1584961837_nVakaro muzikantas – Wolfram Maria Schröckenfuchs meistriškumo laipsnį įgijo komercinėje grafinio dizaino srityje Aukštojo techninio mokslo institute Lince, Austrijoje; dirbo Vienoje keliose reklamos agentūrose; šiuo metu turi savo kūrybinę įmonę. Wolframas iš esmės savarankiškai išmokęs komponuoti / muzikuoti. Mėgsta groti pianinu nuo ketverių metų… nuo vėliau: įsitraukimas į džiazo ritmą, harmoniją, kompoziciją ir improvizaciją. Naujausi bendradarbiavimai, pvz .: „5 miniatiūros čembalai ir grotuvui“, kurių kiekvienos trukmė ne ilgesnė nei 2 minutės. Volframas iš esmės dėmesį skiria minimalioms muzikinėms formoms sekančioms ,,dizaino koncepciją”, kurią galima aptikti visur gamtoje: „stiprumas per kartojimą – grožis per variacijas“. Muzika suteikia laimę – tai paprasta!